يکروز در کلاس ريشه

تصور کن استاد ریشه های انقلابت بیاد سر کلاس و بگه که"این که مردم ایران حق انتخاب و امتحان کردن دارن اگه دموکراسی نیست پس چیه؟ این که مردم بعد از ۸ سال رای دادن و پیروی از خاتمی یکهو به او پشت میکنند و به کسی (احمدی نژادی)رای میدهند که عقایدش درست نقطه ی مقابل خاتمی است؛نشانه ی دموکراسی و پویایی جامعه ی اسلامی است ـ اونوقت شما ۵۰ نفری بریزید رو سر استاد محترم و بگویید که:                                        <<به پیر به پیغمبر ما به این شازده رای ندادیم و نمی دانیم چه طوری رئیس جمهور شد>>    و یکی از دوستات با کله شقی تمام  بلند شه و بگه که در انتخابات تقلب شد!!! و آن یکی رسمآ خودش رو ضد انقلاب معرفی کنه؛حکومت باید لاییک باشه!!! و همه اونو تصدیق کنند!!! و تو نشستی و می خندی.استاد برمیگرده و به تو نگاه میکنه.به تو که هدفون های ام.پی.تری پلیرتو از زیر مقنعه رد کردی و گذاشتی تو گوشت و به استاد و هچلی که توش گیر کرده میخندی.طفلی حتی یه طرفدار هم تو کلاس نداشت.یکی که تصدیقش کنه.یکی که... (شاید هم داشت ولی جرئت ابراز عقیده نداشت)    

اولین با بود که تو این بحث ها وارد نشدم و سعی کردم از وضعیت پیش آمده لذت ببرم.    نمیدانم چه بر سرمان خواهد آمد.شاید کمیته انضباطی؛شاید ثبت در پرونده؛شاید احضار به ...   نمیدانم فقط این را میدانم که لذتی که آن چند دقیقه بردم ارزشش را داشت!               

/ 8 نظر / 3 بازدید
شاهد

چيزی نمی شه. آخه رئيس جمهور عزيز سئه صدرشون زياده! ( املای سئه صدر همين طوريه ديگه؟)

امير

سکولار شايد لاييک نه!! تو رو خدا!

مسعوده

سكولار رو پايه هستيم شديد ! خودم كنفرانسي دادم يكبار در باب سكولاريسم و استاد را تيرباران كرديم ازين سكولاريسم و حالش را برديم ! + اتفاقي هم نمي افتد ! زياد سخت نگير ! اگر دموكراسيست كه بايد بشود حرف زد ! ازين گنده ترهاش را گفته ايم كسي تا به حال خركشمان نكرده ! + ولي لذتي دارد ها . از آن بالا تو سر و كله زدن ملت را نگاه كردن ! + راست مي گويد دموكراسيست ! خودت خبرگان مي سازي آنها رهبري بعد رهبر مقدس مي شود ! اين يعني دموكراسي از نوع اسلامي !!!

من کيستم؟

بی خيال... من ميگم بی خيال .. بگذار تا در پيله های خودشون راحت باشند .. من و تو ميدانيم که دلها هنوز پيش همان کسی است که گفت : مخالفو نبايد کشت! من و تو ... اين انفعال به نوعی مقدس است. هيچ نميگوييم. و گاهی شايد لبخندی. شايد هم کوتاهی دست ماست و بلندی نخيل!! بی خيال بلوتوث جديد چی داری؟... هر چند ته ته دلم هنوز خاتمی دستانم آرزوست!

بهارا

مثل اينکه لازمه بازم بهت يادآوری کنم که به رس و مشقت برسی. چرا من و تو آم نميشيم؟ در ضمن تا لينک ندی از لينک خبری نيست

من کیستم؟

من هم بیمارم هر روز (اگه خدا قسمت کنه خواهر!!! {سبزی ها رو یادت نره } میام وبلاگ .... و .... تو رو میبینم تو هر أ سال یه بار آپ میکنی ....!! حیف که در ملا عامه وگرنه این نقطه چین ها رو پر می کردم اساسسسسسسسسییییییی!!! که خودت و احمد....اد با هم حالشو ببرین!!!

من کیستم؟

درس و مرس هم تعطیله دیگه ؟ نه؟ ایول ... از اول این ترم من یکی که عمرا درس نخوندم !!!!!!