برای نمونه

چند شب پیش تو برنامه ی دو قدم مانده به صبح ،اتفاق جالبی افتاد.مهمان برنامه که به گمانم دکتر موسوی گرمارودی بود مثال جالبی زد.ایشون در توضیح ویژگی های یک شاعر،در اهمیت قریحه و استعداد ذاتی، به مقایسه ی کارکرد دو نوع ماهواره ی دیجیتال و غیر دیجیتال پرداخت! و گفت:«مثلن شما با یک ماهواره ی دیجیتال با زدن یک دکمه می توانید هزار کانال را داشته باشید.حال آنکه ماهواره ی غیر دیجیتال با کلی دردسر تعداد بسیار کمتری کانال را به شما نشان میدهد...» و اینجا مجری برنامه که جا خورده بود خودش رو جمع و جور کرد وبحث را از مسیر دیگه ای ادامه داد.

اصولن وقتی در یک رسانه ای به فراگیری تلویزیون و از زبان یک شاعر و استاد دانشگاه سرشناس،ماهواره به عنوان دم‌  ِدست ترین و قابل فهم ترین مثال مطرح می شود، یعنی چی؟یعنی رسانه ی ملی‌ ِعزیز! بوق زنان به سوی جلو حرکت کن!

واز اونجاییکه اصولن‌تر روانشناسان معتقدند آدم ها درچالش ها و گرفتاری بهتر یاد میگیرند،من کلی دلم سوختید واسه این جناب گرمارودی ِ بیچاره! چه زجری کشیده این پیرمرد با ماهواره ی غیردیجیتالش!

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
سمیرا

گفته بودم برمیگردم از سبک نوشتنت خوشم اومده..چه مثال جالبی زدن

خانه ما

ایین فروشندگی میگه... همه مشتری ها قابل احترام هستند..متاسفانه در این دوران مثل باقی حرفه ها این مسئله هم دچار چالش شده....

Mody

هی بچه مثبت. اینقدر نشین این تلویزیون خودمون رو نگاه کن، حداقل از اون پیرمرد یاد بگیر[نیشخند] اون اصول رونشناسیت منو کشته[قلب]