نقاش عاشق

داشتم ضمیمه ی کودک نوجوان یکی از این روزنامه های صبح رو میخوندم که به متن جالبی با این عنوان برخوردم:« بخشی از نامه ی ونسان ونگوگ٬ نقاش فرانسوی٬ به اتوئه٬برادرش در توصیف عشقش به عموزاده اش». جالبه.بخونیم با هم:

زندگی برای من بسیار باارزش شده است و بسیار خوشحالم که عاشقم.زندگی و عشق من یکی است.در نامه ات گفته بودی که در مقابل من دیوار ِ«نه هرگز!هرگز!» قد علم کرده است.در جواب می گویم:«رفیق! من اکنون به آن دیوار مثل یک قالب یخ نگاه میکنم و آن را به سینه ام میفشارم تا آب شود»

پ.ن۱:اینکه این نامه چه ربطی به قشر کودک و نوجوان میتونه داشته باشه چیزیه که الله اعلم!

پ.ن۲:اینکه من چرا ضمیمه ی کودک و نوجوان رو میخونم٬دلایل علمی متعددی داره که بیان اونها در این مقال نمی گنجد.

/ 9 نظر / 2 بازدید
زیبا

سلام عزیز. میای واسه هم لینک بذاریم؟

سلام گلاره جان ببين اينکه تو اين مطالب رو می خونی چند دليل داره يکی اينکه احتمالا هنوز بچه ای يا اينکه کودک درونت دوست داره يا اينکه اصلا دوست داری پاتو توی کفش ديگران بکنی در مورد موضوع اول هم که گفتی که چرا اينا رو توی ضميمه کودک و نوجوان زدند والا من چه می دونم حتما اونا بهتر می دونند شايد خواشتند به بچه بفهموند که شما درست بچه هستيد اما بازم می فهميد و اينکه می گم گلاره اين ونگوگ کيه خارجکی

مريم

گلاره اون بدون نامه منمااااااااااااااااااااااااااااااا

فرزاد

سلام . خیلی مخلصیم اومدم عرض ادب کنم بهتون . البته نمی دونم ربطش به قضیه شما چیه الله اعلم

دژاوو

خيلی د يگه عاشق بوده اين نقاش خان

Mody

بعدش میکند چرا این بچه ها اینقدر چشم و گوشهاشون بازه. برای باز کردن چشم و گوشهای بچه ها که نیاز به ساتلایت نیست، کافی یه چندتا روزنامه کودکان و چندتا نقاشی نوجوانان نشونشون بدیم. اونا خودشون تا ته خط رو میرند.

آنيتا

سلام دخمل جان . اين پست قبليت خوب بود خيلی . ارقام رو ميگم . بعدشم ... تا ميتونی کودک و نوجوون بخون ! ضميمه هاشونوالبته !

باد صبا

سلام خوش به حالتون که وقت خواندن بخش کودکان و نوجوانان رو داريد.