و خرم شهر آزاد شد . . .

کوچکتر از اونم که بخوام راجع به خرمشهر عزیز و مردمانش چیزی بنویسم.کوچکتر از اون که بخوام از اون مردای جوونی که آزادش کردن حرف بزنم.از اون مردایی که این روزا کم مثلشون پیدا میشه.اما یه سوال اون ته ذهنم داد میزنه:

اگه خرمشهر آزاد نشده بود؛چی میشد؟مثلآ چه فرقی با الان داشت؟(هم برای ما هم برای خرمشهری ها)یا مثلآ ما در روزی که خرمشهرو از دست داده بودیم؛ چه میکردیم؟

هر چی فکر میکنم هیچی به ذهنم نمیاد.هیچی هیچی هم که نه.یه فکرای بدی به ذهنم میاد.مثلآ اینکه تا حالا صد بار فراموشش کرده بودیم.

پ.ن:یادم میاد یکی از معلمای راهنمایی مون یه بار گفت تاکتیکی که سربازای ایرانی برای آزاد کردن خرمشهر بکار بردن؛آنقدر روش هوشمندانه ای بوده که دردانشکده های نظامی آمریکا به عنوان تاکتیک شکست محاصره تدریس میشه!

/ 14 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
من کيستم؟

ای گلاره! ای من لاگ ! ای ... ! تو دانشجويی؟ تو استادی؟ تو معلمی ؟ اگر دانشجويی که اين حرفها چيه؟ اگر معلمی که اون حرف ها چيه؟ اگر ... که .... !!! که من محکوم می کنم! {حال کردی کامنت جناح راستی واست گذاشتم؟}

من کوچکتر از اونم که بخواهم در باره ی آقای پروين صحبت کنم ... من کوچکتر از اونم که بخواهم در باره ی آقای دایی صحبت کنم من کوچکتر از اونم که بخواهم در باره ی آقای فردوسی پور صحبت کنم... من کوچکتر از اونم که در باره ی .... صحبت کنم.... تو مملکت ما اصولا همه کوچکتر از اوونن{نه خدا وکيلی از کدوم؟} ولی اين همه حرف ۱۰۰۰ من ۱ غاز رو نمی دونم کی در ميکنه!!!

من کيستم؟

شما بزرگ مايی ... شما سروری... شما ... مايی! {جک بنی آدم رو شنيدی؟}

من کوچکتر از اونم که درباره ی وبلاگ من لاگ صحبت کنم!!!!

من کيستم؟

بابا تاکتيک ! بابا تکتيک!!! ای کاش فوتبالمون هم يه جوری بود که توی اروپا روش های ما تدريس می شد!

ولی من از همين تريبون اعلام می کنم که من کوچکتر از اونم که کلا!!! من کلا کوچيکم

بای!

bex

نه خوب تا به حال چنین موردی رو تو کامنت دونی ها دیده بودی ؟؟؟

مسعوده

من واقعن برات با وجود اين مورد تو وبلاگ متاسفم ! رجوع شود به كامنت گلاره در بارگاه هرمس ! فلش به سمت پايين !

گلاره

تروخدا می بينی مسعوده جان چه تحفه هايی واسه ما کامنت ميذارن.اون از اين بی نام و اون از اون ناشناس اينم از اين شازده!