مه پـــاره

 

آقا جانشان که مرد٬ بیرونم کردند.نان اضافی نداشتند که نان خور اضافی بخواهند.افتادم به کلفتی.رفتم عمارت مجاور،شدم لَلِه بچه شان.همین یکی بود.بچه هم نبود خیرنداده.دیو ِ سه سر کم ِ یک نفسش بود.محض تادیب دو سه نوبت تا ته زدمش.اگر افاقه میکرد محض خنکی دل خودم هم که شده میزدم.اما نکرد.سه ماه نشد چو افتاد آقاشان هوس زن دارد.تفال زدم،خوب گفت.استخاره کردند،خوب آمد.فکری شدم.هرچه بود خلاصی بود از دست این زبان نفهم.ندیده بودمشان.هر کسی مجال دیدنشان را نداشت آخر. به صرافت افتادم غفلتی سبز شوم سرراهشان بلکه نظرشان گرفت.مهپاره بودم مثلن.شد هم.دیدنم و ...دیدمشان.دیدن همان و دل آشوبه مکرر همان.آقا که آقا نبود، آآآغا بود! یلی بود.مثلش نبود آن حوالی؛ موهای موجدار بلند،چشم های میشی و سبیل و محاسن خط گرفته با کت ماهوت ِقهوه ای.عجیب برازنده شان بود.ماشاالله ماشاالله.قربان قدشان....ده روزه نشد که پیغام آمد ازشان:"از آن یک نظر،تاب دل نداریم.چه کردی با ما؟!" پیغام پس ِ پیغام بود تا شب چهل،که قرار همبستری گذاشتیم.روز نشد که عزراییل بساط را یکسره جمع کرده و به دوش گرفت و با خود برد........هم او اول وآخر عاشقی بود.

 

/ 7 نظر / 3 بازدید
ضد زن

از نوشته هات معلومه به اصتلاح 4 تا کتاب خوندی... "طنز سیاه" رو اون سر در وبلاگم تابلو کردم واسه چشم های تا به تای حضرات... قبل از ور رفتن با هولوکاست پیشنهاد می کنم قدرت فهم این واژه وطنی (تکرار می کنم: "طنز سیاه")‌رو پیدا کنی... اگه اون قطعه رو دانلود کردی (که بعید می دونم) خوب بهش گوش بده... آی کیو در حد کلوخ رو سفت تر می کنه... سعی می کنم از ته دل بگم... (موفق باشی)

Mody

میبینم که پوز من رو در کوجف زدی، اندش بود. ولی دیگه اینجوری بخوای ادامه بدی، با هم کامفیلیکت پیدا میکنیم.[چشمک] راستی! حالت خوبه؟ [لبخند] خوش میگذره؟[قلب] تعطیلات رو چی میکنی؟[نیشخند]

JP

چه دیفرنت!!! حتما یه آفرین گنده داره این تلاش مذبوحانه ... کلی هم سوال

من

این بچه دوباره خل شده

محمدرضا

در هر سبکی خوب مینویسی. [گل]