احمدی نژاد؛معجزه هزاره سوم

_ مثلآ دیروز روز عزاداری بوده است.پدر محترم کانالهای محترم ماهواره را یکی یکی عوض میکند و دادش به آسمان میرود که:فقط کم مانده VOA,CNN,Discovery,Fashion یک خط سیاه بزنن گوشه تصویر و برنامه های آرام اجرا کنند!

_ بد هم نبودهاا کلی نذری آوردند برایمان.برادر محترم هم نبودند به تنهایی و با فراغ بال تمام خورش و برنج های خوشمزه ی نذری را به قعر معدیتین فرستادیم.پدر هم با ما موافق است.با هم میخوریم و دعا به جان آشپز محترم مینماییم.مادر محترم شاکی میشود و میگوید:«بشکند این دست که نمک ندارد؛بشکند...»حالا مگر ول میکند.استاد ناله و نفرین است.مبحث غر را یش ایشان کارآموزی کردیم ما! خلاصه با پاچه خاری پدر محترم(که الحق والانصاف لازم شد ۵ واحد پاچه خواری در مکتب ایشان بگذرانیم) غائله خوابید!

_ اصولآ فلسفه ی این عزاداری ها را نمیفهمیم.اگر عزیزی از دست رفته که یعنی چه که امروز عزاداری و فردا بشکن و بالا بنداز و قر؟؟اگر هدف یادآوری درس هایی است که از زندگی پیشوایان دینی بدست می آید که این چه جور درسی است که ملت بروند در حسینیه و مسجد بزنند تو سر و کله خودشان و یک نوحه خوان پولهای آنچنانی به جیب بزند؟؟؟ها؟؟

_ مادر محترم ساعت 12_10 شب میرود روضه.5/12 شب برمیگردد.پدر میگوید یاد جوانی ها بخیر! همین موقع ها از کلوپ البرز برمیگشتیم.مادر می آید وکلی جک های مذهبی می تعریفد و تا 5/2 شب من و پدر روی زمین پخشیم و داریم میخندیم!!

_نگاهمان به عکس این خانم های محترم پس جلد یکی از این مجلات می افتد.همین خانم ها که تبلیغ اپی لیدی(موکن برقی)میکنند.حتمآ تا حالا تبلیغش را در این آلات فساده(ماهواره)دیده اید.خنده مان میگیرد.عکس همان هاست منتها به طرز جالب و هوشمندانه ای حجاب اسلامی تنشان کرده اند! ای پدر سوخته هااااا

_ یک جایی میخوانیم:« دانش آموزان ژاپنی بعلت استفاده ی زیاد از تلفن همراه (حتی بیشتر از رایانه) در استفاده از انگشت شست بسیار ماهر شده اند!» کی گفته این ژاپنی ها از ماجلوترند؟!ای بدبخت ها ما از سالها پیش استفاده های متعدده ی شست را کشفیده بودیم.آنموقع شما کجا بودید.آصلآ میدانید این شست محترم خودش یک پا زبان مخفی است؟ها؟البته الان دیگر پیش دبستانی ها هم فلسفه اس را میدانند و این رشد ملی ما را میرساند!

_ میخوانیم:«دوسوم درآمد فیلم300 از دانلود فیلم توسط ایرا نی های محترم بوده است» نه مثلآ الان دلتان خوش است اعتراض کرده اید؟ _ پوزخند؛لبخند؛خنده؛قهقه؛اشک؛گریه؛ناله؛فغان از دست این ملت سلحشور!

_ وایسا ببینم این روزنامه مال کی است؛ 300که خیلی زیر خاکی است..تاریخ ..ام فروردین 86..سوتی شد.باشد خیالی نیست.آقا اصلآ سوتی میدهیم پس هستیم!میتونیم.عرضشو داریم.اگه مری وایسا دم در تا بیام!!!

_ sms می آید:شبکه ی لرزه نگاری استان تهران؛نکیر ومنکر؛فاضل لنکرانی!ای پدرسوخته هاااا

توصیه ی شبانه:آلارم موبایلتان را بگذارید روز ساعت ۳:۴۳ صبح.بلند شید زنگ بزنید روی موبایل های دوستانتان و ازشان برسید:«نمیدانی مسواکم را کجا گذاشته ام؟هر چه میگردم پیدایش نمیکنم!» میزان لذت از این کارمیل میکند بسمت بینهایت.حد هم ندارد.قاعده ی هوپیتال هم نزن آقا جان؛مشتق هم ندارد!

مشق شب:۳۳۳ بار از روی سرمشق زیر بنویسید: گلاره لطیف است ـ گلاره لطیف است ـ گلاره لط.....

/ 26 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کيوان

اين صيغه پينگ از اون صيغه ها نيست. شما خودش رو ناراحت نکن. شما بنويس ما بی پينگ هم مطالعه می کنيم.

معجزه رو کی ميکنه؟!اگه گفتی آفرین خوب پيامبرا!اين يکيو کی کرده خدا داند!

سياوش برهان

وبلاگ من کلا يک ماه نيست که راه افتاده. يک کم بگردين پيدا می کنيد

آنيتا

خب جدی چی باید گفت حالا جز : گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است گلاره لطیف است ... !؟!!؟

آنيتا

کجايی تو !؟ گرم درسيا حسابی !!

امیر

بابا جدی نگیر مشکل اینجاست که ذهنت زود رفته سراغ چیزای خوب خوب. اگه یه کم تو همین وادی هچل هفت ادبیات می پلکیدی بالا خره یه چی پیدا می کردی خوب دیگه! در ضمن شما حالا فعلا همون متد های قدیمی رو امتحان بفرمایید با طرفتون! وقتی تموم شد و اگه حوصله سر رفت طرف رو بفرستین که من بفرستمش پیش یَک آدم کاردان. امّل که از امّل بخواد یاد بگیره چی می شه! وااای

خود من

سلام ... ظاهرا توی يه شهر زندگی می کنيم ! اين اول ! بعد ... بدون دعوت اومدم ولی دعوتت می کنم بيای !

رويا

خانوم اجازه ما مخشمون تموم شد ميشه لطف بفرمايين يه سر مخش جديد بدينبه نظرت اين چطوره برا مخش امشب:موووو جزه موووو جزه موووووووووو جزه موووووووووو جزه مووووووووووووووجزه مووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو جزه مووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووجزه و نهايتا مووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو.....

Mody

شما که امتحاناتتان تمام شده است به سلامتی ........ بفرمایید: به فیض برسانید