جل الخالق!

 بچه بودیم می بردنمان عیددیدنی.یک سری کلاس توی خانه برایمان میگذاشتند که ببین بچه جان!رفتیم اونجا از جات تکون نمیخوری.دست به شکلات و شیرینی ها نمیزنی.خلاصه کنم نفست بالا اومد،نیومد!والسلام!

خلاصه می رفتیم  گهگاهی که فراموش میکردیم توصیه های ایمنی را یک چشم غره ی مادر از فاصله ی 35 کیلومتری کافی بود تا تمام صحبتهای مادر را از بدو تولد یادمان بیاید!

 

حالا بچه های نسل جدید! تا فیها خالدونمان را میگردند بدنبال شکلات! پس از آن به تمام شیوه های مدرن و سنتی (از بوس دادن گرفته تا زجه و زاری و شکایت به ننه باباشان!) چنگ میزنند از برای گرفتن عیدی!

پ.ن:ممنون از نبریکات عید به ایّ نحوٍ! سال نو شما هم به همچنین!  

/ 6 نظر / 6 بازدید
Mody

بابا،این چه حرفیه شما میزنید؟ ما یه سه چهار ساله که همچین مشکلی رو داریم؛ مخصوصاً با این دخترخاله 2-3 ساله مان چه عذابها که نمی کشیم. حالا یکیشون نو میشه یه جورایی تحمل کرد(البته تحمل که نه ولی میگذره) خدا نکنه دو سه تا از این وروجکها باهم متحد بشند، خونه رو رو سرمون ویرون میکنند[نیشخند]. یعنی به حدی می رسه که بعضی وقتها دلم میخواد زنگ بزنم 110[خنده]

Mody

راستی سال نو مبارک.[چشمک]

نیلوفر

بعدشم به ماها می گفتن بچه های بدی هستین و به بچه های نسل جدید می گن چه بچه های خوبی [چشمک]

باد صبا

سلام جالب بود. ولی فکر نمی کنم شما توی کودکیتون. تا صاحب خونه رو کچل نمی کردید دست از سرش بر می داشتید. ( و همچنین احتمالا الان) البته از اون جالب تر اینه که مودی چهار ساله که از دست دختر خاله دو ساله اش کلافه شده.

باد صبا

سلام ببخشید راستی عیدتون هم مبارک باشه.