اوردوز وبلاگ خوانی

پیرو آنکه پست از مزایای جدیدالکشف اینترنت ماهیت معتاد خیلی ها را افشا نمود؛تصمیم دارم با توجه به مسئولیت خطیر شغلی ام  شما را بیش از پیش متوجه اوضاع خرابتان بنمایم!بنابراین بنا دارم در این پست یک تست روانشناسی برای تشخیص اعتیادتان به خواندن وبلاگ وسایتهای مشابهش بیاورم.پس برو بریم:

۱ـوبلاگ اولین جایی است که به آن سر می زنید.اگر وبلاگی را بوک مارک کرده اید که دیگر کلاهتان پس معرکه است!

۲ـشما برخی وبلاگها رابیشتر از یکبار در روز کنترل می کنید چرا که فکر میکنید در صورت عدم مراجعه تا فردا؛نوشته ی مهمی را از دست میدهید.

۳ـدر بسیاری از موارد که مجددآ به وبلاگی مراجعه کردید؛جدیدترین نوشته هنوز تغییر نکرده است(محمدرضاخان با تاخیر ۲ روزه شان خیلی ها را به اعتید کشاندند!)

۴ـاگر چند روزی به اینترنت دسترسی نداشته باشید(خدای نکرده)به محض مراجعه تمام وبلاگهای لیستتان را کنترل میکنید حتی اگردر بلاگر و لینکتان نشانی از بروز شدن نداشته باشند.

۵ـشما هرگز نیازی به مراجعه به بخش«نوشته های گذشته» ندارید چونکه تمام اخبار را خوانده اید.

۶ـتک تک نظرات بازدیدکنندگان را میخوانید چرا که دیگر مطلبی برای خواندن نمانده و گاهی در نظرات چیزهای جالبی نوشته شده یا وبلاگ جدیدی کشف میشود.

۷ـبایگانی وبلاگ را مرور میکنید مبادا نوشته ای ازتیررستان به دور مانده باشد.

۸ـاگر نویسنده وبلاگ درباره ی نظری که شما گذاسته اید؛توضیحی دهد؛احساس غرور میکنید.

۹ـشما احساس صمیمی بودن دوستانه ای با نویسنده ی وبلاگ دارید بدون انکه حتی یکبار هم با او صحبت کرده باشید

۱۰ـشما وبلاگ های مهم را مرتب چک میکنید؛نکند که برخی نظرات جدید خوانندگان را از دست بدهید

۱۱ـشما وبلاگ هایی را که در آنها نظر گذاشته اید باز هم چک میکنید؛نکند که نظراتی را که در جواب نظرتان داده شده است از دست بدهید

۱۲ـشما سعی میکنید نظراتتان طوری باشد که دیگران با خواندنش فکر کنند شما خیلی جالب هستید و از روی لینک به وبلاگتان بیایند(خوب بهر حال اینم یه جور روش جلب مشتریه منتها ازنوع شرافتمندانه اش!)

۱۳ـشما آرزو میکنید که وبگردهای بیشتری مانند شما معتاد شوند تا بتوانند درباره ی مطالب وبلاگ ها و کوچک ترین نظرتان موجود در آنها با هم صحبت کنید.(به این یکی اعتراف میکنم!ین خاصیت اعتیده که شخص معتاد دوست داره بقیه رو مثل خودش کنه تقصیر من چیه؟!)

۱۴ـشما آدرس وبلاگ های جالب را به دوستان غیر اینترنتی تان نمی دهید چرا که ممکن است آنها هم به منبع اخبار شما دسترسی پیدا کنند.شما با اخبار دست اول همیشه انها را متعجب میکردید و نمی خواهید رقیب داشته باشید.

پ.ن۱: مشکلی نیست.همه ی ما باید بدانیم که اعتیاد جرم نیست بلکه یک بیماریه!

پ.ن۲:من یه مرکز بازپروری خوب میشناسم.رفتم ثبت نام کردم واسه تابستون.شما هم بیاید اونجا با هم ترک کنیم.خیلی حال میده میشینیم با هم راجع به وبلاگامون حرف میزنیم!

پ.ن۳:پانوشت ۲ نشان داد که ما اصولآ نمی توانیم یه مطلب را کامل؛لفظ قلم بنویسیم.خوب نمی توانیم که نمی توانیم! گناه کبیره که نیست.والااااااااااااااااااااااااا

/ 8 نظر / 4 بازدید
ميم- سنجاقک

در انتهای اين نوشته دست بر دست کوبيدم که وا اسفا! من هم معتادم... آدرس کلينيک را مرحمت فرماييد بی زحمت.

امير8404

سلام خوبی؟ ممنون که اومدی راستی انگار دومم

امير8404

تو اين مرکز اينترنتم هست؟

مسعوده

اول اينكه دخترم با خواندن اين وبلاگ احساس كرديم همينجوري فحش و اينهاست كه به ما مي‌دهيد ! گرچه اعتياد هميشه هم بد نيست . اين هم درست مي‌شود . وبلاگ خواني و نويسي را مي‌گويم . اگر چيز به دردبخوري در بين باشد اعتياد به اين يكي از خيلي كارهاي ديگر بهتر است . و ترجيح مي دهم همينجا با صداي رسا اعلام كنم «من مسعوده هستم از دالان دل يك مسافر» و همگي براي من دست بزنيد ! + و اين يكي هم كه مي‌گويند معتاد يه بيماره رو اصلن قبول ندارم معتاد يه خائن بزدله كه هيچي براش مهم نيست !‌يه انگله كه بايد از رو نقشه پاك بشه !‌ صرفن دادن اين اسم بيمار به معتاد باعث شده ار قباحت عمل كاسته بشه كه من به شدت مخالفم . معتاد هيچي نيست جز يه كرم ! + البته اعتياد به چيزاي خوب هميشه خوب بوده و هست و منظورم از قبل ازين بعلاوه و بعد از بعلاوه ي دومي معتاد به موار مخدر بود ! بعله دخترم !

امير

من به ۱۴ هنوز گرفتار نشدم. من معتاد نيستم ولم کنيد بزاريد برم

جسام

من به اين موارد مبتلا هستم: ۴ ۶ ۹ ۱۱ ۱۲. واسه درمان اینا حاضرم پول یدم ولی بقیه موارد نه. در ضمن من هر روز ایتجا را چک می کنم.

امیر

اینو یادت رفت! 15- اگر کس به خاطر خدا برایت Comment گذاشت. ذوق می کنی و صد بار می خوانی اش! بحث خوبی رو باز کردید. دیشب یک سوال از خودم پرسیدم. این web log بازی دقیقا چی رو در درونم قلقلک می ده؟ سوال خطرناکیه نه!!

مریم

عجب