تو خونمونه

تلویزیون--ساعت 13:15-- اخبار ورزشی بانوان

خبری مربوط به افتتاح یک سالن ورزشی به نام سالن الزهرا در منطقه ی نمیدونم چند ٍ تهران به مناسبت میلاد حضرت زینب.

گزارشگر قضیه نظر یکی از ساکنان منطقه را راجع به افتتاح این سالن می پرسد.طرف میپاسخد که: بله! ما واقعآ چنین سالنی نیاز داشتیم که بیایم اینجا از ورزش استفاده کنیم!

ضمنن در مراسم افتتاح این طرح ورزشی از چند تن از پرستاران نمونه ی آن منطقه ی شهر تقدیر شد!

یه خبر و سه تا سوتی!

 

پ.ن:حالا هی این برادران قاسم خانی زور بزنن چیز خنده دار بنویسن.آقا جان مسخرگی تو خونمونه!

 

/ 6 نظر / 2 بازدید
Mody

من به این چیزا کاری ندارم، فقط گفتی قاسم خانی، می خواستم بگم که میدونستی شقایق دهقان زن مهرابشونه. و تازه میدونستی متولد آلمانه. (چه ربطی داشت!) لینکهای زیر: http://asemuni-photo.persiangig.ir/image/Mehr/shaghayegh-dehghan_asemuni.com.jpg http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D9%82%D8%A7%DB%8C%D9%82_%D8%AF%D9%87%D9%82%D8%A7%D9%86

باد صبا

ای یخ کنی مودی جالب بود. ولی تازه چیزای دیگه هم تو خونمون هست. مثلا آی جوگیر میشیم. آی جوگیر میشیم. یا اینکه با عقلمون خراب می کنیم و بعد با احساسات می خواهیم درستش کنیم. یا بر عکس.

jp

بس که اخبار ورزشی "باید" ارزشی و دینی و مردمی و این حرفا باشه دیگه این جوری می شه، مخصوصا که این از نوع خانومانش هم هست

مریم

خوشم می آد که نوشته هامو نمی آد نمی دونم چرا [گریه][گریه][گریه][گریه] راستی می دونستی که بهاره رهنما هم زن اون یکی شونه در ضمن من باب اطلاع دوستان باید بگم که این ورزشگاه های الزهرا که در سطح شهر تهران همچین یه چیزی شبیه قارچ از 2 سال پیش رشد داشته در اصل ستاد مقابله با بحران تهرانه برای اون روز محشری که قرار این بلاد عصیان زده رو زلزله به خاک سیاه بشونه و از پشت همون زلزله سال 82 یا 83 بود که طرح ریزی شد و برای اینکه همچین بلااستفاده نمونه قرار شد نذر خانوم های تهرانی بشه البته بدم نیست اما استقبال شیانی ازش نشده نمی دونم چرا

affa

ارزشی دینی مردمی ........ نشنیدید؟! در راستای گسترش فرهنگ غنی اسلامی و اهمیت ائمه اطهار در فرهنگ اسلامی، آقای خزعلی استفاده از تصویر امام علی را به جای چراغ سبز راهنمایی رانندگی پیشنهاد فرموده اند!!!!