کودک برون!

 

کلاس اندیشه اسلامی،یه استاد تکراری،یه مشت حرف تکراری تر، عصبیت ناشی از گند زدن امتحان فیزیولوژی حذفی و... همه و همه دست به دست هم میدهند تا استعداد ناشکفته ای سر از تخم بیرون بیاورد و دانشجوی فرهیخته ای  . . .

nikoo.JPG   

 بوم نقاشی؟دفتر؟ورق پاره؟...نخِِِِِِِِِِِِِِِیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییر!

این پیکاسوی عزیز مشغول زدن طرح خود بر روی دیوار هستند!

پ.ن:شایان ذکر است که نیم ساعت قبل از خلق این اثر هنری،همین شخص به ظاهر متشخص،در تریای دانشکده در باب بی فرهنگی عده ای از این سال صفری ها آه و فغان شکایت بلند کرده بود و من باب نقش روش های صحیح تربیت فرزندان در جهت اعتلای فرهنگ جامعه داد سخن میداد!

 پس.پ.ن:به قیافه اش هم نمیاد این کاره باشه،اما آیا بی فرهنگی به این چیزهاست؟؟ (احساس میکنم در این پ.ن یه خورده زیاده روی کردم؛ولی خوب هدف(نهی از منکر)وسیله (ترور شخصیت رفیق محترم)رو توجیه میکند!) 

 

/ 9 نظر / 2 بازدید
Mody

این کلمه (رفیق محترم) نکته انحرافی بود دیگه. [چشمک] راستی اون (کودک برون) بر همون وزن (پلنگ مازندرونه) یا نه؟[نیشخند]

ارسلان

سلام دوست جدید شدیم خواننده پر و پا قرص وبلاگ شما ! نقاشی زیبایست [تایید]

هوس مبهم

شخصا از دیوار نویسی مدرن خوشم میاد مخصوصا اگه با ذغال باشه. یه نظرم باید تو هر خونه ای یکی از دیوار ها رو به این کار اختصاص داد. خصوصا برای بچه

مریم

سلام خانوم نقاش اااااااا ببخشید انگار گفته بودی اینو دوست کشیده اما من به تو پیشنهاد می کنم که حداقل یه ذره از فضای عاشقانه بیای بیرون می دونی الان که این نقاشی رو دیدم یاد چی افتاد یاد دفتر خاطرات دوره راهنمایی از اون دفترهای که توش پر بود از آه و افسوس و یه عالمه حرفا و شعرهای همچین عشقولانه ولی خدایش برای اینجور مواقع برای اینکه دیوار بیت المالو خط خطی کنی بشین با دوستان کنار دستی نقطه بازی دوز بازی کن یا ر.شنفکرانه ش کتاب بخون ولی نقطه بازی ز همشون باحالاتر البته اگه مث منو دوستم با هم دعواتون نشه و استاد محترم شما رو ...

سحر

اون پلنگ مازندرون که درسته! ولی خداوکیلی من مانده ام حیرووون که تو این قدر احمق و .... و بی فرهنگ هستی ، چی باعث می شه که بیای مثل آدم این طوری به همه ی جنایاتت اعتراف کنی؟ وجدان؟ بعید می دانم! با اخلاق بودن؟ باز هم بعید است، لوس بازی؟ شاید. منم بازی؟ احتملاً. حماقت؟ قطعاً!

باد صبا

سلام جالب بود. یه راهش اینه که درس فیزیولوژی رو بهتر خوند. و راه دیگه اش اینه که دیوارهای اونجا رو بتونی بسازن. جالب بود.

هومن

اصلا همه شما به جز ... تو یک فاز دیگه هستید.نمونش کشتن خودتون برای امتحان 0.8 نمره ای. اصلا صرف نمیکنه برای امتحان زیر 5 نمره بخونم.تازه بالای 5 نمره میخونم به شرطی که خذفی باشه.اگه نباشه,بی خیال حالا خودمونیما فیزیو از اخر اول شدی؟؟؟

سحر

آقای ر..... [عینک][زبان][شیطان][خنده]

مازيار

جدای از اینکه تو طراحی خیلی ماهری...واقعا این چه حرکت ناپسندیه؟!آخه منم عادت دارم رو درو دیوارومیزو نیمکت با مدادوماژیک وتیغ طراحی و حکاکی کنم!دقیقا مثل یادگاری نوشتن و تیکه پاره کردن صندلی های اتوبوس میمونه که زشت و تاسف بار به چشمون میاد!