مخ تعطيل!

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم و فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم و...حالا بگو چرا؟ ..... امتحانامون تموم شده!!!!! در پوست خودمون که هیچ در پوست اهالی خانواده و همساده ها و ...نمی گنجیم! آقا پوست بفرستید برامان.اینجا با کمبود پوست روبرو ایم. . . . . .

بعضی نمراتمان را دادند.میتونید به ما افتخار کنید! آن از رتبه ی کنکورمان که شبیه طالع نحس بود(شبیه!)این هم از نمراتمان:۹/۹ !(آنها که ما را میشناسند نروند بذارند کف دست ننه بابایمان هاااا خودمان یکجوری صاف و صوفشان مینماییم!) من خیلی بچه ی خاصی ام!

به این نتیجه رسیدیم که هیچ وقت راجع به دیگران از پیش قضاوت نکنیم.مثلآ همین استاد ریشه!آنقدر آدم خوبی از آب درآمد که نگو.(خوب استادی که ۱۱ را ۱۷ میکند حتمآ آدم خوبی است دیگر.نه؟)

در طول امتحانات ساعت های خوابمان به یک هشتم تقلیل یافته بود.میریم این عادت بد کم خوابی را از سرمان بدر کنیم! فعلآ...

/ 10 نظر / 4 بازدید
مريم

سلام گلاره خوبی وبلاگتو از توی صفحه اول پرشین دیدم توی قسمت به روز شده جالب بود خوشمان آمد همه مطالبتو خوندم که نه خدایش ۲ -۳ تاش خوندم خیلی بامزه نوشته بودی البته ین بامزه بر مصدر خوردن نیست و اینکه یه نتیجه هم از توی تمام این وقت هدر دادنها پیدا کردم و اونم اینکه عزیزم تو فقط الان نیست که مخ تعطیل گویا این سابقه مستمر هم داره )شوخی کردم جنبه داشته باش به هر حال بازم اگه یه زمانی از شانس بدم رفتم توی صفحه اول پرشین و ا قضا تو ام توش بودی می آم یه سری نیمچه سری بهت می زنم و وبلاگتو از عطر حضور خودم متبرک می نمایم بیا به منم سر بزن البته من بیشتر مطالب فلسفی و عرفانی دارم تا مطالب اینگونه شوخ

حسام

مخ!!؟ از چی حرف می زنی؟

Mody

چه عجب ... انگار من دیر متوجه آپت شدم. خوب اشکال نداره. تعطیل کردی گذاشتیش کنار دیگه.من که قبلاً هم همین احساس رو داشتم. حالا نمی دونم چه اتفاقی افتاد که متوجه شدی.؟

کيوان

و اينک مخ!! پوست می فرستيم٬ مخ ميگيريم....

گلاره

به مریم:عطر وجودتان؟؟کدوم عطر عزیزم؟هیچ خودتو بو کردی؟به این نمیگن عطر هاااا.باور کن. به مدی:که قبلآ هم همین احساس راداشتید.زدی و رفتی هااا.یکی طلبت به کیوان:این دیگر چه معامله ایست؟مخ با پوست؟آنهم پوست شما بامخ ما؟مخ گلاره جان؟گستاخ شده اید ها کیوان خان نمیدانیم چرا هر کی به ما میرسد اینجوری میشود.یعنی یکجوری میخواهد کولی بگیرد ازمان شما میدانید چرا؟

امیر

تعطیل که باشه اینه وای به حال ...

امیر

گلاره کی اذیتت کرده؟ هرکی بوده بفرستش آخر صف یا عکسشو بذار تو پست بعدی که به خدمتش برسیم.

من کيستم؟

اوه چه تفاهمی ... من به اين نتيجه رسيدم که من و تو می تونيم با هم ازدواج کنيم گلاره جون!!! چون اون اتفاق ريشه ای برای من هم افتاد (فقط يه کم ريشترش بالاتر بود يعنی ۱۳ من رو کرد ۱۹ ) پس يعنی ما به درد هم می خوريم ديگه نه؟