از دیروز تا امروز

مادرم اشتباهاتش را گردن دیگران می انداخت.یکجور نامحسوسی.زیر نقاب قدرت و دانایی مخفی میشد و لباس معصومیت و احترام به دیگران میپوشید و...

گذشت.بزرگتر شدم.رسیدم به حالای خودم.مو نمیزنیم باهم.

دیروز به این فکر کردم.دیروز فهمیدم چیزی در من تمام شده و من،هنوز با خیالش میدوم.دیروز فهمیدم چه ضعیفم و یاد مادرم افتادم.از صبح که بیدار شدم قیافه ی مصمم تری داشتم و روحیه ای شادتر.چندنفری تشویقم کردند.

وراثت چیز عجیبی است.

/ 7 نظر / 19 بازدید
محمد

سلام وقتی پستت رو خوندم دیدم که خودم هم چقدر شبیه پدرم شدم.... قشنگ بود.

الف.رها

به یرز عجیبی یاد بیری وندیکمپ افتادم [عینک]

الف.رها

اصلاح میکنم: به طرز عجیبی

حسین

بگذارید تن سودگران بلرزد! وقتی نخستین نوشته از سری نوشته های گلاره در سایت دیدیم ، با خودمان گفتیم به احتمال فراوان ، این موجی است که بر اثر یک توفان به هوا برخاسته و بی شک به زودی این امواج خروشان آرام خواهند شد. گلاره دست روی نکته ای حساس گذاشته بود . عده ای از افرادی که به حاشیه زندگی چنگ انداخته اند و چند سالی است به جاهایی رسیده اند،قدر مسلم از حرف های گلاره نگران می شوند و احساس خطر می کنند . تهدید گلاره به طرق مختلف – از جمله شکایت به ... – یکی از تبعات شورش علیه سودگران زندگی بود . با ادامه این تهدیدها بود که تصور می کردیم قسمتهای دیگر حرف های بحث انگیز گلاره قابلیت نوشتن نباشد اما گلاره بدون توجه به آنچه می توانیم اسمشان را تهدیدهای انتزاعی بنامیم از نوشته جدیدش رونمای کرد و اسامی دیگر را به عنوان سودگران زندگی به مردم معرفی کرد.

حسین

نوشته های بی پروای گلاره که البته در هیچ جای آن بی احترامی و نادیده گرفتن مباحث و موازین اخلاقی مشاهده نمی شود ، بدون تردید تبعات و واکنش هایی را در پی دارد که یگانه ترین آن وحشت سودگران زندگی است. طبیعی است که عده ای دارند بی زحمت و بی دردسر به جاهایی می رسند و بر این اساس برای زندگی خود در آینده برنامه ریزی کرده اند. آنها پشتکار عجیبی دارند و بعضا می خواهند راه صد ساله را یک شبه طی کنند ! طبعا موقعیت و منافع این افراد به خطر افتاده است و باید در این میان دست و پا بزنند و خودشان را مبرا از هر قصوری بدانند. یک اصل در لابهلای همه این بحث اما نباید فراموش شود اینکه همه ما و همه دوستانی که روی زندگی پاک نظر داشتند و دلشان میخواست اتمسفری پاک و فارغ از هیاهوی سودگری در این زندگی را تجربه کنند ، باید از حرف های گلاره خوشحال باشند . فراموش نکنیم این خود ما بودیم که مصرانه از دیگران می خواستیم که بر بازار پر تورم و بی نرخ این زندگی نظارتی ویژه داشته باشند.

الف.رها

کی گفته بودی[نیشخند] قدرت اراده بالایی داره این زن. با اون نگاه پر نفوذش[نیشخند]

الف.رها

کی گفته بودی[نیشخند] قدرت اراده بالایی داره این زن. با اون نگاه پر نفوذش[نیشخند]