بازی ِperfect day

اگرچه اسم بازی پرفکت دی است اماجای اعتراف دارد که هیچ روز پرفکتی در زندگی نداشته ام.آشنایان میدانند که همیشه ناراضی ام.پرتوقعم و بسی مذخرف.بسی.اما دعوت شده ام بهرحال.آدم رودرواسی داری هستم تا حدی که دست رفیق ناباب ِ آدم معتادکن را هم رد نمی کنم،چه برسد به دست رفیق جِنگ وبلاگیم؛مودی.

 

توضیحات:

ردیف1=5 صبح بیدار میشم،مسواک میزنم،میخوابم!(یکجور مرض شبانه)

ردیف2 عکس آخر=احساس یاس و پوچی هرروزه +کج خلقی بعدازخواب

ردیف5=این یه ساعت خاصه.یه نفر زنگ میزنه.دلتنگ میشه آدم.میشینم هی این مجسمه چوبیه که مامان مهزاد از مسکو آورده باز می کنم و میبندم تا گیج شم بیفتم.

ردیف6=اون جدوله سودوکوئه.

ردیف7=به دیدن دوستان میرم!اون منم دارم سر پیاده رو رو میماچم.خیلی مهربونم من.خیلی!اون بعدی من و مهزادیم رفتیم خرید.هرچی گشتم یه عکسی پیدا کنم که غرغرای مهزاد تو عکس معلوم باشه،پیدا نکردم متاسفانه!اون کفشه هم یعنی پیاده روی.اون عکس آخریه هم یه جور فیگور فلسفی و تفکر و از این قرتی بازیاس.

ردیف8=پائه دیگه مجاز از اینکه پا به خونه میذارم!آخرشب هم دیگه وقت ماشین سواری و ولگردیه که حواشی خاص خودشو داره! :دی!

ردیف9=برمیگردم خونه،ماشین داغون شده اما من سالمم و رو به همه لبخند میزنم!اون آخریه هم چیپس و پنیر و این قرتی بازیاس.

ردیف10=من بیهوش افتادم و دارم خواب میبینم که آخرش یه روز در یه حادثه ی رانندگی برای همیشه افقی میشم.

پ.ن:این یه روز تابستانیه.روز درسیش هم فرق چندانی نداره.همین برنامه به دانشگاه منتقل میشه. البته یکم سخت تره .بجای تخت باید صندلی ماشین رو تا آخر خم کرد و با یکم جنگولک بازی کلاسا رو دودر کرد.یکم هم مزه ی مزخرف قهوه ی تریای دانشکده رو تحمل کرد ایضن همکلاسی های نچسب را.

/ 3 نظر / 3 بازدید
امیر

سلام وبلاگ جالبي داري خيلي مطالب خوبي بود اگر مايل به تبادل لينک بودي من دو تا وبلاگ دارم اگر خواستي لينکم کني بايد هر دو تاشو لينک کني وبلاگ اولم را با نام زير لينک کن فول آلبوم http://www.amirpar.persianblog.ir/ وبلاگ دوممم را با نام زير لينک کن عکسهاي با حال http://lips-girls.persianblog.ir/ لينک کن بعد خبر بده تا لينکت کنم

Mody

ای ول، ترکوندی!![چشمک] خدا بود[قهقهه] از همون بالا من هر نکته ای به ذهنم میرسه میگم میام پایین: این لوگوی وبلاگت که خیلی جالبه. کوجا میشه پیداش کرد این لوگو رو؟؟؟[سوال] میزان استفاده از ایرانسلت خیلی زیاده ، یکمی هم از همراه اول استفاده کن[نیشخند] بابا سودوکو! کنت لایت هم که مشهوره، توضیح نمیخواد[چشمک] البته که با ماشین در به داغون بر میگردی خونه، ولی چرا اینقدر ماشین عوض شده از زمین تا آسمون، یعنی اینقدر فجیعه؟[خنده] من الان به شدت نگرانت شدم، مواظب خودت باش

walker

GREAT Buddy, Great!