يک لطيفه

یک نفر میمیرد و به آن دنیا میرود.چون گناهکار بوده میخواهند او را به جهنم بیندازند.اما بخاطر سبک بودن گناهانش؛ به او ارفاق میکنند و میگویند اینجا دو جور جهنم وجود دارد:جهنم خارجی و جهنم ایرانی و او اجازه دارد از این دو تا یکی را انتخاب کند.

طرف میپرسد:

ـفرقشان چیست؟

میگویند:

ـفرقشان اینست که در جهنم ایرانی هر روز قیر داغ را با قیف در حلق گناهکاران میریزند؛اما در جهنم خارجی؛هفته ای دوروز این برنامه را اجرا میکنند.

طرف قدری فکر میکند و میگوید:

ـجهنم خارجی بهتر است؛چون هم عذابش کمتر است و هم جاذبه های توریستی بیشتری دارد.

خلاصه گناهکار به انتخاب خودش راهی جهنم خارجی میشود.همان روز اول که قیر داغ را با قیف توی حلقش میریزند؛فریادش به آسمان میرود و با خودش میگوید ببین آنهایی که توی جهنمایرانی هستند چه میکشند!

از قضا روزی گذارش به جهنم ایرانی میخورد و میبیند همه در آنجا شاد وشنگولند و میزنند و میرقصند.از یکیشان میپرسد:

ـاینجا که عذابش بیشتر است؛چرا همه خوشحال و خندانند؟

طرف بشکن زنان جواب میدهد:

ـخودت را منتقل کن به اینجا خیلی خوش میگذرد.

ـآخر چه جوری؟

ـاینجا یکروز قیر هست؛قیف نیست.یکروز قیف هست؛قیر نیست.یکروز هردوتاش هست؛مسئولش نیست.یکروز هر سه تاش هست؛میخورد به تعطیلی.خلاصه شش ماه یکبار هم نوبت به آدم نمیرسد!

پ.ن:یک هفته است هر روز پا میشویم میرویم سایت دانشکده که برای یکی از دوستان که محض تفریح! رفته اند دبی انتخاب واحد کنیم.جالب است که سایت محترم هر روز یک ارور جدید میدهد.احتمالآ محض تنوع کاربران! آخرین ارور:دسترسی به سایت مورد نظر امکان پذیر نمیباشد!

پ.ن:اینها همه اش توطئه ی استکبار است ما همچنان با قدرت جلو میرویم.انرژی هسته ای حق مسلم ماست.برای سلامتی آقا صلوت!

/ 5 نظر / 4 بازدید
Mody

با اینکه جکت تکراری بود ولی خیلی بجا بود. حال دادی. در ضمن، فکر کنم کامنت شما هم در پی قاط زدن بلاگفا ناپدید شده، اگه کامنتتون یادت هست و حوصله داری، یه باره دیگه بنویس تا مستفیذ بشیم. الله اکبر

Mody

اومدم بگم که کامنت هم میشه گذاشت توی این وضعیت. انگار خودم یکه تاز این وبلاگ هستم

leo

منابع و ماخذ کو؟؟؟

من کيستم؟ نه واقعا من چه الاغی ام؟؟؟

يه روز همه ی اونا هست ولی حسش نيس!