بشتابيد!

بعد از تلاش های دولت خدمتگزار در جهت پاک سازی هوا از آلاینده های بنزینی٬پاک سازی معابر شهری از اراذل و اوباش و معتادین؛ اکنون نوبت شما مجردین پلید رسیده است!

آنچنان که بر همگان مسلم است٬ همه ی مفسده ها از تجرد شروع میشود بنابراین یکی از روحانیون خوش ذوق!در یک حرکت خلاقانه! اقدام به تآسیس سایت این ترنتی بمنظور تسهیل امر ازدواج و همسر یابی برای جوانان٬ نموده است!

به گزارش یکی از خبرگزاری ها( مگه فرقی هم میکنه که کدومشون گزارش دادن؟):حجت الاسلام ساوالان پور اردبیلی(...!) با طراحی وب سايتی به دو زبان فارسي و انگليسي!( قابل توجه اونهایی که دنبال همسر خارجکی موبلوند میگردن!) طراحي كرده و به گفته خودش با اين روش از اينترنت به عنوان ابزاري براي كمك به كساني استفاده مي كند كه قصد ازدواج دارند.

چنانچه متقاضی هستید٬دست بجنبونید!به سایت حاج آقا مراجعه کرده و پرسشنامه ی موردنظر را پرکرده ٬ یه عکس پرسنلي و يك عكس تمام قد( نه مثل اون عکس های ۳۶۰ تون!) ، همراه با 30 هزار تومان فيش ثبت ارسال كنید و منتظر بمانید!

پ.ن۱: منتظر چی هستی؟دیر برسی خوباشو سوا میکنن هاا! این بنجل هاش ببخشید این بی ایماناش میمونه هاا.از من گفتن بود.

پ.ن۲:هنوز که نرفتی.مشکل چیه؟ببینم یعنی یه همسر خوب ۳۰۰۰۰ تومن نمی ارزه؟! اونم همسری که حاج آقا واست پیدا کنه؟؟!

پ.ن۳:چی؟آدرس؟آدرس چی؟آدرس سایت؟الو؟قطع و وصل میشه...صدات نمی یاد...الوووووو

/ 7 نظر / 2 بازدید
شاهد

سلاااااااااام. من برگشتم ای ول حاج آقا. عجب بيزينس منيه

Mody

انگار این حاج آقاهه دست شما رو هم بند کرده بود، یه مدت در غیبت (تصمیم) کبری به سر می بردید. مگه یاهو مسنجر و اورکات مردند که ملت بیاند خودشون رو اسیر این حاج آقا کنند. در ضمن معلومه که حاج آقا از اهالی باحال آذربایجان اونطرفی هست و اهل دل. حالا چقدر بهت پورسانت میده که میایی و اینطوری تبلیغ میکنی و شلوغش کرد.

گلاره

مودی جون؛حاج آقا که هيچی بابای حاج آقا هم نميتونه دست ما رو بند کنه...

باد صبا

سلام چه خوب که دوباره می نویسید. این نوشته شما هم جالب بود. در مورد جواب شما به مودی هم خواهیم دید. زمان همه چی رو معلوم می کنه. به نظر من یکی از نوشته های جالب شما گفتگو با یک راننده تاکسی بود. اگه باز هم از این جور نوشته ها دارید ممنون می شم بنویسید. موفق باشید

مريم

سلام گلاره جون می بينم که زدی تو کار تبليغات حلال ولی خدايش ادرسو می دادی اما نه ۳۰ هزار تومن خدايش نمی ارزه همينطوری ترشيده باشيم بهتره

راحيل

خانم جامعه شناس! پيشنهاد ميکنم عقايد جالبتون راجع به روسپی و روسپی گری رو در اينجا بيان کنيد تا خواننده هاتتون هم مثل ما مستفيز!!! بشن!

عماد

سلام خداييش گرون حساب می‌کنی، همين بغلی ۲۰ می‌داد نخريدم ... حالا من يه دوری می‌زنم بر می‌گردم.