کاش

کا ش نبودند این قوانین نانوشته ی میان انسانها ؛کاش . . .

/ 10 نظر / 2 بازدید
Mody

حالا از کدوم یک از این قوانین نانوشته دلت پره؟ واضح تر بگو ولی ما هرچی گشتیم، دیدیم که اون نوشته شده هاش بدترند والا

پيام

اگه نبود هم شايد ميی گفتيم چقدر هرکی هرکی هست

کيوان

وبلاگ قشنگی داريد. به من هم سر نزديد نزديد. جهنم...

مسعوده

اعتراض داریم !‌ اولش چقدر زیاد زیاد نوشتی ! لوف ببینا من که نمی رسم همشو بخونم . این قوانین چین که کاش نبودن ! والا ما که تو جنگلیم ! آها آها همین الان تارزان از بالا سرم رد شد !!!!

مسعوده

حالا همه این حرفارو ول کن به چه دات آی. آر گرم شده !!!!! نیگا نیگا !!!‌همه دات آی. آر شدن !!!! جو منو گرفت !! حالا یعنی باش بریم لینکامونم ادیت کنیم !‍ ای بابا !!!! (فقط علامت تعجبارو بشمار)

باد صبا

سلام دوباره من می خوام یه چیزی بنویسم و نگرانم که از طرف شما متهم شوم که من باز توی خونه دعوام شد و اومدم سراغ وبلاگها. نه دعوام نشده ولی در مورد شعر قبلی فکر کنم بهتره یادی از آقای قیصر امین پور به خاطر این عبارت زیبا بشود. در مورد قوانین نانوشته بین انسانها یه لحظه فکر کنید اگه این قوانین نبود چی میشد. مثلا خیلی از آدمها در پاسخ لبخند دیگران لبخند می زنند. حتی من در بین کودکان یکی دو ماهه هم دیدم که لبخند را با لبخند پاسخ می دهند. یا نسبت به کسی که به آنها محبت می کند احساس مثبتی پیدا می کنند. اگر این قوانین نانوشته نبود دنیا از اینی که الان هست بدتر بود. دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت دائما یکسان نماند حال دوران غم مخور موفق باشید

خود من

به به مبارک است ... مدتی بود اينجا را می ديدم ... لينکها يک بار پاک شده است بازگشتشان را تبريک می گويم ... به ما که سر نمی زنيد باشد از رو برويم ديگر نياييم ! پ ن : در مورد مطلب ( شايد بی ربط باشد ! ) : انسان انسانيتش برای خواستن بدست می آورد ... قانونی هم موجود نيست ... بل همه اش تفکر است ! تفکری برای کامل کردن و کامل شدن !

گلاره

به سياوش:فکر کردم تايتل واضح باشد و ديگر نيازی به آوردن نامشان نباشد.یعنی ممکن است کسی نام کتابهایشان را نداند؟؟؟ به مسعوده: . . . خوبی تو؟ به بقيه:بدون اين قوانين که معلوم نيست کی وضعشون کرده هيچ حادثه ی ناگواری رخ نميده.فقط راحت تر زندگی ميکنيم.همين!بهرحال مرسی از کامنتتون

من کيستم؟

چی می گی تو؟ من الان ان +۱ ساعته بيدارم .. نمی فهمم چی ميگی تو؟ کجا هستم ؟؟؟؟ کی هستم ؟(اين يه مورد رو اگر خواب آلود هم نباشم و حالم م خوب باشه نمی فهمم!).. مخلصيم به هر حال!