صداهای گنگ

«. . . .کار حافظه؛ مونتاژ صداهاست٬کوتاه کردن قسمت های بی اهمیت است٬ تکیه بر معانی گنگ است و اجرای بی رحمانه ی چیزهایی است که میخواهید از روی آن پاک کنید...بین صحبت ها سکوت است.سکوت را کمتر از هرچیز دوست دارم.زیرا هرگز سکوت مطلق نیست.مملو از صداهاست٬ زمزمه های مشخص٬ آه و ناله.صدای حقیقی انسان های گرفتار....»

                                                                                (رمان پلیسی ـ ایمره کرتس)

پ.ن۱:درنظر بگیر تمام جلسات یک استاد رو سر کلاس کتاب متفرقه بخونی نهایتآ جلسه ی آخر کلاس از تو بعنوان دانشجوی منظم! که در همه ی جلسات حضور فعال! داشته٬تقدیر بشه!(از همون اول هم معلوم بود استاد فهمیده ایه! :دی شدید!)

پ.ن۲:در نظر بگیر استاد آناتومی ازهمه ی کلاس ۶۰ نفری درس بپرسه٬ الّا تو!(یوهاهاهاها خنده ی خبیثانه!)

/ 14 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باد صبا

سلام خيلی جالبه. خوبه که استادای فهميده ای داريد. اشکال نداره استادتون يه سری به وبلاگتون هم بزنه که : نه؟ راستی ببخشيد من سوادم نمی کشه. آي لگيست يعني چی؟

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

خواب آلوده

ای خدا کی می شه یه استادی حق اینو بزاره کف دستش ... اگه من جای استادت بودم دارت می زدم غورباخح راستی 16 آذر کجا بودی شما؟

خواب آلوده

فکر می کنم این که امسال 16 آذر رو انداختن جمعه طوتئه بوده نظرت چیه گلاره وبلاگت سیاسی شد رفتی واسه filter bYe byE

alireza

salam sharmande ke dir up kardam va sharmande ke alan behet sar mizanam too blogam dalilesho neveshtam khoshal misham sar bezani felan bye

بللللللللللله خوش به حالت حالا که ازت درس نمی پرسند می گی استاد خبيث !! قدر نشناسی به خدا اگه جای من بودی که استاد فلسفه علم اجتماعت تازه از فرنگستون اومده بود و جو زده بود و سر کلاس ديواری کوتاه تر از تو پيدا نمی کرد و هی ازت درس می پرسيد قدر می دونستی تازه آخر ترمم به دليل چيزی به نام پاسخ ندادن به استاد نمره ۱۰ ام رو کرد ۸ دقت کن ۸ يعنی منو انداخت البته اين که خوب اولش داده نيم بعد کلی التماس و خواهش که کرد ۸ . که البته بنده به دليل همين حرکت يک استاد نما تا مدتها ضرب المثل دانشگده شده بودم حالا تو می شنی کتاب می خونی تازه انگ تشخص و فهميده بودن هم به ايشون می زنی

مريم

اااااااااااا راستی نه سلام کردم نه خودمو معرفی کردم سلام خوبی خانم دکتور

رويا

عزيزم یه لقمه نون پنيري پیتزایی چيزی با خودت ببر سر کلاس با اين همه زحمتی که تو ميکشی ضعف می کنی آخرش

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند

Mody

نون و پنیر و پیتزا ..... عجب غذای رؤیایی میشه!! از این امیر خواب آلوده خبر نداری، چرا نیستش؟ راستی، تا حالا چند بار افتادی؟؟