شايد بروم..

علیرغم میل باطنی مان کس یا کسانی که نمی خواهیم وبلاگمان را بخوانند؛دارند میخوانند.حالا چرا نخوانند؟خوب بحث خوبی است.اولآ به کسی ربطی ندارد.دومآ به کسی ربطی ندارد.سومآ نمیدانم دقیقآ این فکر از کی تو کله ام افتاد ولی فکر کنم از وقتی فیلم پدرخوانده را دیدم.آره فکر کنم از همان موقع بود!اون دیالو گ جالب آل پاچینو که:«نذار بقیه بدونن چی تو فکرت میگذره!» از همان لحظه ای که آن را شنیدم خوشم آمد و بکار بستم.یادم می آید بعد از فیلم پا شدم برم خونه ی یکی از دوستانم که پدرم گفت:کجا میری؟و من جواب سر بالا دادم.

من اینی هستم که توی این مجازستانم نه اونی که با اطرافیانم هست(اوه چه وحشتناک!فاصله بگیرید!)البته آنچنان تفاوتی هم با هم ندارند اما یه جاهایی با هم اختلاف دارند که برای من مهم است.تمام سعیم اینست که بهم نزدیکشان کنم و ازشان برآیند بگیرم اما ...خوب سخت است دیگر.زمان میبرد.تا اون موقع میام اینجا(مجازستان) و میذارم اون کسیکه در منه حرف بزنه؛اظهار نظر کنه؛ایده بده و ...مثل یک دیوانه ای ام که ماسک عاقلها را بر صورت زده و اون بیرون همه واسش دست میزنندو وقتی میاد اینجا ماسکشو در میاره میذاره کنار و یه نفس راحت میکشه و دیوونه بازیاشو شروع میکنه.

دلایل کافی بود؟الآن همگی قانع شدید؟خوب نشدید هم نشدید .اصن ....لااله الا الله.

خوب حالا باید چیکار کنیم؟اینجانب نشسته ام و از خواب عزیز قیلوله ام زده ام و فکر کرده ام.

شاید این بساط ناچیزمان را که در جلوی خانه های لوکس و دوبلکس؛ پارکینگ زیرزمینی و استخر و سونا ـ جکوزی دارتان پهن کرده بودیم جمع کنیم و برویم یه جای دیگر پهنش کنیم.این یه کم وقت میبرد و الآن در کمبود وقت بسر میبریم.پس فعلآ کجدار و مریض طی مسیر میکنیم(چون این وبلاگ نویسی در این امتحانات حکم دوپینگ روحی را دارد برایمان) تا سر فرصت! این پاک شدن لینکهایمان هم در همان راستاست.

/ 12 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیر

ای متقلب! فیلم پدر خوانده رو من دیدم یا شما؟

رويا

نروووو!!!

گلاره

به جون امير اينو قبل از اين که تو بگی داری پدرخوانده ميبينی نوشته بودم.يشلاهلاشد ذششی شظ کامنتی که تو پست قبلی واست گذاشتم!

حسام

اگه "واقعا" به دنبال اين هستی که من مجازی و منی که در بيرون از خودت تصوير کردی با هم ترکيب بشن، من فکر می کنم اين يه فرصته که به تدريج آن کسانی که در ابتدای پست اشاره کردی وبلاگت را بخوانند. و اين وبلاگ راهی بشه برای کاميونيکيت کردن من اصليت به آنها و البته سایرین. شخصا فکر می کنم راه کم دردسری باشه. مگر اينکه آن کسان واجد درک و شعور و جنبه کافی نباشند. ولی اين بازم دليل نميشه که اين رو تهديد تلقی کنی و کنار بکشی. چون دوباره و در جاهای ديگه باز هم با اين کسان روبرو می شی. بهتره در همين جا تمرين کنی چجور با اين مسئله کنار بيای. شايد کمی کاستن از غلظت بعضی مطالب در کوتاه مدت مفيد باشه. معادل تصویریش اینه که نقابت رو به تدریج برداری. من به نقل قولی که از آلپاچینو کردی اعتقاد دارم. اینکه بخش مهمی از جذابیت افراد معمای حل نشده درون آنهاست. و هر چه حل این معما ساده تر بشه جذابیت فرد کمتر میشه. ولی در عین حال تجربه ی شخصیم نشون میده خواندن وبلاگ افراد نه تنها کمک چندانی به حل معمای درون اونها نمیکنه که بسیاری از مواقع آنها را واسم پیچیده تر می سازه.

حسام

مدتی پيش به فکر نوشتن پستی کاملا شبيه به اين پست افتادم، ولی دلایلی از همین انواع که برشمردم موجب شد منصرف بشم و ادامه بدم. اگرچه هنوزم آن احساس ناخوشایند به سراغم می آید، ولی حالا I simply let it go

ميم-سنجاقک

بی خيال گلاره! تازه داشتيم بهت عادت می کرديم بشين سر جات ديگه!

مسعوده

من الانه که حسم اینه که همزادمو پیدا کردم ! نه بیا ببینم گلاره بیا یه ماچ بده ببینم خانوم !‌ ببین گلی ( این مخففه الان خیلی صمیمی شدیم) از کی دقیقن این فکر زد تو سرت ؟ نه واقعن ؟ بعدشم می خوام بدونم چطوری شد که چند چهره ای شدی ؟ وای گلی تو یعنی یه چیزایی گفتی که من واقعن دارم ایمان میارم تو رو جای سیستر کوچیکه نا اصلن چرا اون جای خودم تو بیمارستان عوض کردن ! ای ول ، ای ول ، خب حالا کجا بریم ؟ بریم با هم وبلاگ بزنیم ؟ ببین نهایتش اینه که اون آدم فضوله رو دک کن !‌ اگر نشد شما میری یه وبلاگ دیگه یه سک و سوراخ دیگه می سازی اسمتو عوض می کنی ولی یادت باشه میای به خودم می گی که کجایی که هممون بیایم هوار شیم رو سرت. بعدشم خب تو خجالت نکشیدی داری بساطتو جمع می کنی میای به من می گی آقت می کنم جیز جیگر بزنی چمیدونم فلان !‌نه گلی اینا یعنی چی ؟ مگه من چیم از تو کمتره ؟ خب عقده ای می شم که اینطوری ! سنجی راست می گه دیگه بشین همونجا دیگه . دهه !

مسعوده

اون چه زبونیه تو و امیر حرف می زنین ؟ زبون ماراست ؟"يشلاهلاشد ذششی شظ کامنتی که تو پست قبلی واست گذاشتم!"

فرزانه

ممم.. 1-در نهایت کسی وجود مجازیتو با وجود حقیقیت یکی نمی دونه!امتحان کن! 2-چرا خداحافظی کردی؟این وبلاگ خودته،هر وقت خواستی بیا راش بنداز،هر وقت خواستی نیا،اونقدر نیا که بپوسه!خداحافظی و مهر و موم کردن یه چیز شخصی بی مفهومه!

امیر

بابا جان من، اون رو بذار زمین بیا اینجا دور آتیش بشین میخوایم شعر بخونیم ما نزده هم خودمون رو به موتیم داداش. گلاره خانوم بیا پایین بیا دیگه دووود