بالابلندی

 

بالا ایستاده ام من.بالاتر از همه.اما کج است این دنیا.شیبش به سمت بقیه.

 

/ 13 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Mody

عجب استقبالی!![تعجب] یه آهنگ از سعید محمدی هست که میگه اینقدر نرو بالا[نیشخند]ظاهراً با تو بوده[چشمک]

خواب آلود

سلام هدف خودم رو نمی دونم ولی خدا که حتما هدف داره. اما حالا اصلا کاری به این ندارم. این که آدم با وجود کوچیکیش در مقابل جهان چقدر می تونه پیچیده و خلاق باشه و کارهای بزرگ انجام بده جالبه. حد اقل واسه من که جالبه تورو نمی دونم. در ضمن مدار الکتریکی خلاقیت نداره. کاری غیر از چیزی که واسش طراحی شده انجام نمیده. اما آدم می تونه خیلی با چیزی که براش طراحی شده فاصله بگیره.

خواب آلود

با سلام با عضويت در www.persiancell.com هم تلفن همراه خود را شارژ کنيد هم از جوايز بينظير و استثنايي ما همچون لپ تاپ و گوشي موبايل برخوردار شويد [نیشخند][نیشخند][نیشخند]

خواب آلود

راستییییییییییییی خیلی ممنون. تولد شما هم مبارک!

خواب آلوده

چه بی احتیاط، هواست حح؟ این پاچه رو راحت میشه گاز گرفتا!!!

خواب آلوده

به نظر من که به اینا که واستادن میگن بیاه بیاه اصلا توجه نکن اگرم حوصلت سر رفت می تونی چند تاییشون رو واسه تفریح با سنگ بکشی فقط اگه زیاد هم سنگ بپرونی تپت میشه گودال ها

افسانه

اون بقيه هم روي بالا بلندي ديگري ايستاده اند كه شيبش به سمت ديگر بقيه هاست ... و اين همان دور تسلسلي است كه خدا نامي، در بالا بلندترين ها نشسته هست. ...... دنياي كج مزخرفي ست.

ارسلان

بپا نیوفتی و شصت پات تو چشمت نره [نیشخند] مشاور اقتصادی بودی و ما خبر نداشتیم ! [نیشخند]

گرین وودزی

2 راه داری. 1.یا قل بخوری و بروی سمت بقیه! 2.یا آنقدر سختی بکشی و مبارزه کنی که صعود کنی و هیچ نیرویی باعث سرازیر شدن و سقوط تو نشود. آزاد باشی.

باد صبا

سلام جالب بود یاد پلنگ صورتی افتادم که وقتی تابلو رو صاف کرد آب دریای توی تابلو ریخت