چیزهای معمولی

دارم کم کم مطمئن میشوم که آدم معمولی ای هستم به دنبال یک زندگی معمولی ِآرام. از آن آدم هایی که نیاز به یک خط پایه در زندگی دارند.خط پایه در همه چی.ترجیح میدهم موفقیت هایم قدم مورچه ای باشد تا اینکه یک روز قدم فیلی جلو بروم و ده روز بعدش قدم آهویی برگردم عقب.ترجیح میدهم هر روز دوست باشم تا یک روز معشوق و یک روز منفور.

پنج سال آینده را که میبینم،ترجیح میدهم یکی باشم از خیل آدم هایی که در تصاویر آرشیو تلویزیون توی پیاده روها راه میروند.یک دکتر معمولی باشم در یک مطب معمولی که تابلویش چندان به چشم نمیاید با یک منشی معمولی بیمارهای معمولی ام را ویزیت کنم.بعد از کار برگردم به خانه معمولی ام.یک استامبولی معمولی بار بگذارم و مشغول صحبت با دوست معمولی ام بشوم.عوض همه چیزهایی که ندارم،عوض همه معمولی بودن ها آرامش داشته باشم.ثبات داشته باشم.

/ 5 نظر / 22 بازدید
shahin.nilo

دوست عزیز مطالب وبت قشنگه خوش حال میشم به وب ما سر بزنی بیا تو وب دست خالی بر نمیگردی.خند. عشق و..... همه چی توش هست فقط اومدی یادت نره نظر بدی و گرنه دل خور میشم

محمد پورغلامی

سلام دوستان خوب من رکورد جهانی پرشین بلاگ اگه منو میشناسین یا تازه با وبم آشنا شدیدیا از دوستانی هستید که قبلاً وبمو دیدن یا دوستان عزیز گلم همتون یک بار وبلاگمو دیدین اگه نظرتون مثبته یک لاک بزنیدتا ببینم تو 7 روز چند تا لاک می خورم دوستان گل پرشین بلاگی اگه دوستم دارین این پست رو لاک باران کنید http://mohammadporgholami.persianblog.ir/ همهتون رون دوست دارم برای بهتر دیدن وبلاگ از مرور گر فایر فاکس استفاده کنید

نسیم

گفت آنچه می نشود آنم آرزوست

پژوهشگران

با سلام ما یک تیم پژوهشی دو نفره از دانشگاه های علامه طباطبایی و شاهد هستیم که در مقطع کارشناسی ارشد رواشناسی مشغول به تحصیلیم. برای پژوهش تازه مان به تعدادی از افراد نیاز داریم که وارد سایت پژوهشی ما شوند و در پژوهش ما شرکت نمایند. پژوهش ما مرتبط با بررسی برخی از ویژگی های شخصیتی با توجه به گرایش جنسی افراد است. کافی است برای شرکت در این پژوهش به آدرس سایت ما که در زیر می آید رفته و پرسشنامه ها را تکمیل کنید. قطعا جز با پاسخ گویی شما دوستان انجام این پژوهش میسر نیست و با شرکت خود لطف بزرگی به جامعه علمی و ما خواهید نمود. پیشاپیش از نگارنده وبلاگ بدلیل استفاده از این محل برای اعلان خواست پژوهشی مان بدون توجه به مطالب وبلاگ عذرخواهی می کنیم و اعلام می کنیم از آنجا که این پژوهش با بودجه شخصی انجام می شود هیچ سرمایه ای جهت تبلیغات نداشتیم. از این رو ناگزیر به این کار شدیم. در ضمن ممکن است در وبلاگی از روی فراموشی چند بار این آگهی را درج کرده باشیم. از این بابت هم عذر می خواهیم. آدرس سایت پژوهشی ما عبارتست از: www.ravan-azmoon.otaqak.ir در نهایت باز هم سپاسگزاریم.

کیوان

هاها، یعنی این کامنتای پایینی رکورد کامنتای پستای من رو هم زدن :). پاشو برو اون پست رو لایک باران کن. پاشو