گواه

همه ی گلها در باغچه فریاد زدند:

   '' گل خندانیم . . .

    . . . آنک از دورترین نقطه ی شب

باد فریاد کشید:

  '' این دروغ است٬ دروغ :

من در آن لحظه که سرو ٬

به اسارت میرفت

و در آن لحظه که تاریکی در ماتم کاج

تسلیت گفت به باغ

اشک را بر مژه هاتان دیدم.

                                              «غ ـ جورکش»

پ.ن۱:شعر بالا از گاهنامه ای قدیمی است که در کتابخانه ی پدرم یافتم.بدون نام و احتمالآ مربوط به دانشجویان دانشگاه مشهد!گاهنامه ی جالبی است.مشتمل بر  سه قسمت شعر٬داستان و مقاله.پر است از مطالب انقلابی و البته مذهبی.اینقدر مطالب مذهبی داشت که من گمان کردنم مربوط به اوایل انقلاب است اما تاریخ روی جلد مربوط است به:۲۸/۶/ ۵۷ ! فکر نمیکنم هیچ یک از نشریات دانشجویی حالا ٬ این چنین مطالب مذهبی داشته باشد.حتی نشریات بسیج!

پ.ن۲:ما با مکانیسمی ناشناخته در وبلاگ های دوستان می پینگیم!دو فرضیه وجود دارد:یا بلاگ رولینگ از ما خوشش امده و ما را میپینگد یا یکی از دوستان لطف عجیبی به ما دارند! خلاصه کار هر کدام است٬ بسم الله ما را بپینگد!

/ 11 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Mody

آره، دروغ است ... دروغ در ضمن شما خودت بیشتر 2دری، اگه قبول نداری پستهای این صفحه ات را یه نگاه بنداز.

آی ديانا

سلام! خوب من يکی از اون آدمای نه همين جوری که از وبلاگ ژاندارک مجذوب اسم من لاگ شدم! قشنگ بود! مخصوصا:(ديگه چی ميخوای؟ د۱ـ من نمیدونم مشکل تو با این پسره چیه؟تو این دوره زمونه پسر به این خوبی کم پیدا میشه. د۲ـ از کجا میدونی خوبه؟ )

هومان

سلام گلاره شعر قشنگ بود خوب زيبا عالي منتها در جواب محسن بايد بگم فکر نمی کنم کمرنگ شدن مذهب نشانه ی پسرفت باشه به هر حال سر بزنين من آپم.

امير ارسلان

ازت یه خواهش دارم و اون هم اینکه طی یک پست استراری به وبلاگ من لینک بدی مطلبی در مورد جدایی قسمتی از ایران نوشتم تحت عنوان ننگین تر از ترکمانچای ازت خواهش میکنم بخاطر سرزمین سبزمان ایران یه لینک به وبلاگم بدی تا خوانندگان بیشتری به عمق فاجعه پی ببرند ...

Panda

شعر قشنگی بود...!!! بگو منم بپينگه...!!!

مريم

سلام شعر قشنگی بود.

باد صبا

سلام دستتون درد نکنه شعر قشنگی بود موفق باشيد

کيوان

ای بابا! گفته بودم آدمی نيستم که از اين خزعبلات بنويسم. ولی حالا کو تا من آدم بشم. حالا حالاها می خوام از اين خزعبلات بنويسم.