حتمآ؟!

 

من نشسته ام اینجا.تو هم نشسته ای آنطرف تر.من روی کاناپه جلوی تلویزیون و مثلآ بی تفاوت نسبت به تو.گمانم ده قدمی ٍ منتهی الیه سمت راست منی.من نشسته ام اینجا و الکی الکی دارم تلویزیون میبینم و زیرچشمکی می پایمت و تو نشسته ای آنجا و راست راستکی با لپ تاپت ور میروی.

من نشسته ام و خیره شدم به تو و تو خیره شده ای به لپ تاپت و گاهی زیر زیرکی می خندی_ چیز جالبی باید باشد_.خوشحالم که می خندی و از خنده ی تو می خندم_از آن خنده هایی که دوست داری_یک بار هم کش مویم را باز می کنم ودوباره دم اسبی می سازم_از آن کارهایی که دوست داری_حتی برنمی گردی نگاهم کنی.حتمآ گرفتاری.سرت شلوغ است بیکار که نیستی مثل ٍمن. 

من نشسته ام اینجا خودم را زده ام به کوچه ی علی چپ.که مثلآ سوت کتری را نمی شنوم بلکه تو بلند شوی و بروی چای درست کنی و من زیرچشمکی وراندازت کنم و شاید توی دلم بگویم: "عزیزم چقدر لاغر شده است" و تو هی زیر ٍلب اوووف! اووووف! میکنی.حتمآ داری برای من ناز می کنی. باشد خودم چای درست می کنم.

من نشسته ام اینجا و دارم فکر می کنم که تقصیرمن بود یا تو.بعد به این نتیجه میرسم که:خوب من! _نتیجه ی همیشگی که فکر کردن نمیخواهد_تو همانجا که نشسته ای گوشه ی روزنامه راجدا می کنی و هول هولکی یک چیزی رویش می نویسی.گمانم یکسری عدد باشد.،2،1،9،0...حتمآ داری حساب های شرکت راصاف و صوف می کنی.

من نشسته ام اینجا و دارم به حرف های این حاج آقاهه توی تلویزیون گوش میدهم.میگوید:"قهر نکبت می آورد.بدبختی می آورد.رزق وروزی را از خانه می برد.در حدیثی از پیغمبر آمده... "و تو حالا داری با موبایلت حرف میزنی و با کسی قرار ناهار فردا را میگذاری.حتمآ قرار ٍ کاری است.

من نشسته ام اینجا دارم فکر میکنم که وقت خواب ببوسمت و معذرتخواهی کنم و تو میروی بالش و پتویت را ورمیداری و میبری توی اتاق بغلی.تا بلند شوم بیایم دنبالت در را هم از پشت قفل کرده ای. حتمآ قضیه جدی است...

 

/ 6 نظر / 2 بازدید
آفرین

خلایق هر چی لایق انسان های خائن هم لیاقتشون و عاقبت کارشون معلومه

Mody

شانس آوردی که کشیده نخوردی[قهقهه]

مهزاد

خيلي قشنگ بود،و البته تلخ!

افسانه

بعضی وقتها فکر می کنم اگه قدرت خواندن فکرهای همدیگه رو داشتیم، همه چیز عوض می شد! ولی نمی دونم تلخ تر می شد یا شیرین تر؟!! ..... شعر پست قبلی رو دوست داشتم خیلی.

سا غر

kheili ghashang bood honey.vali beejehanam.khalayegh harche layeegh.aslan betore kolii in jenss tarikhmasraf dare.behtare ghabl az inke fased beshe khodet bendazish door.ahhh baz man ghati kardam.lol.azbaske ghashango asir gozarr bood.albate khak besare oonke hey khodesho mizanne be oon rah.age 2bar ba kamarband mioftad be joone oon mardako laptabesh hesabe karr dastesh mioomad.lol.khoda be zendegie ayandeye man rah kone.khodamam ttarsidam.lol.sorry hosele fonte farsio nadaram.

منم

هیچی