اصولآ آزار و اذیت دیگران بعبارت صحیح تر مردم آزاری بر وزن مردم سالاری از دیرباز در فرهنگ ما ایرانیان ریشه دوانده تا به امروز به درختی باسق و البته استوار مبدل گشته.به همین سبب تصمیم گرفتم برای قدردانی از تلاش بی وقفه ی شما ملت سلحشور در جهت سرپا نگه داشتن این آیین کهن رساله ای بیاورم درباب مردم آزاری.بیشتر از این حاشیه نروم,برو بریم:
_ توضیح مقدمه:مردم آزاری همان طور که از خود واژه برمی آید یعنی مردم را آزار بدهی.مردم هم همه ی آحاد جامعه را شامل میشود از کانون گرم  خانواده بگیر تا دوستان و...برو برس به رئیس جمهور و رئیس مجلس و الخ...
آزار هم اسم جنس است و همه جور آزاری را دربر میگیرد.نوع آزار بستگی مستقیمی به شخص آزار دهنده دارد.
1_این یک راه خوبست جهت تفریح، وقت کشی و خوش گذراندن است.چنانچه از آزار دادن دیگران لذت نمی برید بعبارتی سادیسم ندارید(که البته بعید است)بهتر است کناربکشید.
2_مهم اینست آزار بدهید، مهم نیست که چطوری آزار بدهید.بعبارتی طبق معمول همیشه هدف وسیله را توجیه میکند.
3_سعی کنید درشیوه های آزاری تان تنوع بدهید.تکراری کارنکنید.اگر آنقدر آدم خلاقی نیستید که هر دفعه یک متد جدید ابداع کنید بهتر است کناربکشید.
4_مسلمآ لذت بیشتر در آزار دوستان نزدیکتر است.(یوهاهاهاها خنده ی خبیثانه)
۵_آزارها انواع مختلف دارند.بعضی از آزارها به آدم آرامش میدهند.بعضی دل آدم راشاد میکنند.بعضی آزارها آموزنده اند.بعضی آزارها...
۶_برای شروع از آزارهای کوچک استفاده کنید(مثلآ هنگام خاموش کردن تیوی صدای آن را تا آخرزیاد کنید و بعد خاموش کنید .اینطوری نفر بعدی که آن را روشن میکند حالش یه کم جا می آید) اینجوری دیرتر راههای مقابله یا پاتک ها کشف شده و علیه شما بکار بسته میشوند.
7_هیچ وقت متد آزارتان را برای کسی لو ندهید ولو دوست معتمد!!!
8_بعضی اوقات هم خودآزاری کنید.بهرحال خودتان هم جزو مردمید.کاری ندارد.تماشای اخبار 20:30 شبکه دو یک خودآزاری متوسط است. 

۹ـ جا دارداینجا چندتن از مردم آزاران بزرگ تاریخ معاصرمان رانام ببریم و یادشان راگرامی بداریم:آقای خاتمی عزیز,استاد بزرگم شهرام جزایری,...,صدام جان ,حج..,ببینم دنبال چه میگردید .نکند میخواهید فیلترمان کنند؟بروید خودتان تاریخ را بخوانید.
۱۰ــوجدان و شرف حکم میکند آزارهایتان فقط روح طرف راخنج بکشد یعنی کاری به جان طرف نداشته باشید.اگر با استعداد باشید درمراتب بالاتر آزارهایتان خودبخود موجبات خودکشی طرف را فراهم میکند.پس اگر استعدادش را ندارید بهتر است کنار بکشید

آزاری برای همیشه:بروید توی لب هایتان ژل تزریق کنید تا قلمبه شوند.اینجوری با یک تیر دو نشان زده اید:هم یکجور خودآزاری است هم یک عمر ملت با دیدن لب هایتان آزار میشوند.
استاد آزاری:چنانچه امتحان کتبی بود با خرچنگ غورباقه ترین خط ممکن پاسخ ها رابنویسید.
برادر آزاری:وقتی مهمان می آید که بچه ی فضول دارند بچه هارا به سمت اتاق برادرتان راهنمایی کنید.در را رویشان ببندید بگذارید عقده هایشان را روی جزوه های نایاب امتحان فردا صبح او خالی کنند.خوب بچه اند دوست دارند.
ملت آزاری:چنانچه آدرسی ازتان پرسیدند بپیچانیدشان.آدرس اشتباهی.خوب مشکل خودشان است باید این احتمال را بدهند که ممکن است شما یک مردم آزار باشید.مردم آزارها که حتمآ نباید رئیس جمهور باشند.
گدا آزاری:این یکی خیلی لذت دارد.تمام سعیتان را برای لذت بردن از گداها بکنید. بپیچانیدشان. سوال جوابشان کنید.چرا گدایی؟چرا کار نمیکنی؟اصلآ تو میدانی... قیافه ی گدای محترم درحالیکه زیر لب فحش میدهد و میرود جالب است.

دانشجوآزاری:نمره ی ۹/۹ او را ۱۰ نکنید تا درس ۳ واحدی را بیفتد.(الهی خدا خیرتان ندهد)

و در اخر آخرین آزارم را برایتان می آورم.امید که راه گشا باشد:

دیشب یکی از دوستان زنگ زد که فلانی بیا فردا با هم برویم کافی نت من انتخاب واحد کنم.جایتان خالی یک ساعت و 35 دقیقه سرکار گذاشتمش که بله وقت انتخاب واحد تمام شده است,تا حالاکجا بودی؟چه میکردی؟چرا؟آخردختر تو چرا اینقدرسهل انگاری؟کلی سرزنش و عتاب و خلاصه آنهم یک موجود ساده و زودباور(در حد تیم ملی) و البته خنگ!ادامه دادم که بله این اتفاق سابقه نداشته جز یک بار 5 سال پیش یکی از دانشجوها دیر برای انتخاب واحد میرود و نهایتآ مجبور میشود برود و دوباره کنکور بدهد!!!! دیگر هم قبول نشد!(فکر کن!) آن خنگ هم باور کرد و پشت تلفن زد زیر گریه.خلاصه جایتان خالی 10 دقیقه زار زدو اشک ریخت که حالا میگی من چیکار کنم؟واقعآ لذت داشت.پس از شنیدن صدای زجه هایش که البه گوش خراش هم بود؛احساس کردم یک قالب یخ را ییهو تو دلم آب شد و زدم زیر خنده. . .

پ.ن:خانم سین شدیدآ به شما پیشنهاد میکنم وبلاگ بزنید.