اصولآ و شخصآ معتقدم همان طور که موتور ماشین نیاز به آب بندی دارد، بدنه ی ماشین هم به همچنین! پیرو همین دیدگاه بدیع شخصی بود، که امروز ماشینمان را کوباندیم به یک ماشین دیگر! قابل توجه جنابعالی که فکر نکنی دست فرمون ما ...!نخیر داداش من! ما با هدف قبلی...

بهرحال شما باید تصمیم بگیرید که در این حرکت نیکوکارانه حاضرید که  ماشین چه کسی را به فیض برسانید.

چنانچه یک زمانی حین رانندگی احساس کردید بدنه ی ماشینتان نیاز به آب بندی دارد،یادتان باشد که:

_ آب بندی هم حدی دارد! در حد خطی و چراغ سکندی و .. کافی است.

_ چنانچه ماشینتان پراید است بعنوان یک پیشکسوت باید عرض کنم که ماشینتان نیازی به آب بندی ندارد؛بیخودی زور نزنید.

_ بلافاصله بعد از کوباندن ماشینتان در ماشین مقابل، به شیوه ی راننده تریلی ها از ماشینتان خارج شده،(ابتدا در سمت راننده را کامل باز نموده سپس یکهویی بپرید پایین سپس شلوارتان را از کمر گرفته و بکشید بالا.یادتان باشد در ماشین را نبندید.اگرهم ماشینتان سمند است و سیستم ماشین آلارم زد،یک فحشی به اهالی مونث خانواده اش بدهید) و چنانچه مقصر هستید،با افتخار سرخودرا بالا بگیرید و خود را از تک وتا نیندازید! به هیچ وجه!

 _در این مرحله 2 حالت ممکن است پیش بیاید: یامقصرید یا نیستید.

الف_اگر مقصر نبودید: تا آنجایی که میتوانید در تحقیر رانندگی طرف مقابل بکوشید.مدام پوزخند زده و گه گاه در چشم های طرف زل بزنید تا حس تمسخر کاملآ منتقل شود.

ب_اگر مقصر بودید:یک دیپلم افتخار بلورین طلب شما از من! کم نیاورید! سر بالا! گردن دراز! تمام روی خود را جمع کنید و خود را بیگناه جا زده وسعی کنید قوانین آئین نامه را تا جاییکه راه دارد تحریف کنید.(ملت کتاب آسمانی تحریف می کنند،آیین نامه که دیگه این حرفا رو ندارد) بگونه ای که طرف مقابل باورش شود که مقصر است! اینقدر آدم خنگ توی دنیا هست که ...

_ چنانچه مقصر بودید و چنانچه ماشین حاصل دسترنج خودتان نیست، هنگام بازگشت به منزل،نکات ایمنی را رعایت فرمایید!

_ در راه بازگشت به خانه شیشه ها را بالا کشیده و تمام فحش هاییکه در عمرتان شنیده اید را با صدای بلند زمزمه کنید.داشتن مخاطب لزوم آنچنانی ندارد اما فور اگزمپل خودتان مخاطب خوبی برای فحش ها خواهید بود!

 

 درستون فعلآ تا همینجا!

 

پ.ن:+ مبــــــــــــــــــــــارکه!:d